Wyjazd Naszych Nauczycieli na Maltę w ramach Erasmus +

• Post category:ERASMUS

W dniach 26 luty 2024 do 09 marzec 2024 trzech nauczycieli naszej szkoły Patryk Aszurkiewicz (informatyka), Maciej Data (wychowanie fizyczne) oraz Bogusław Niemczak (geografia) uczestniczyli w dwutygodniowym kursie języka angielskiego na malowniczej Malcie.

Wyjazd był zorganizowany w ramach programu Erasmus +, który jest aktualnie w szkole
realizowany. Nauczyciele mogli udoskonalić swoją znajomość języka angielskiego, poznać koleżanki i
kolegów z innych szkół, wymienić się doświadczeniami zawodowymi. I to wszystko w
języku Szekspira . Poza codzienną nauką był także czas na zwiedzanie wyspy , poznawanie lokalnej kultury i przyrody , oglądanie zabytków i pięknych wysp.

Program Erasmus + otwiera ogromne możliwości i daje szansę na wyrównanie barier
językowych. Nasi nauczyciele wrócili zmęczeni , ale bardzo zadowoleni z pobytu. I zaczną chyba zajęcia
prowadzić w języku angielskim.