Rekrutacja 2024/25

Jesteśmy szkołą niepubliczną z uprawnieniami szkoły publicznej, nasi uczniowie prócz podstawy programowej realizują również program nauczania z dodatkowych przedmiotów:

• anatomia i fizjologia
  • laboratoria chemiczne
  • zajęcia z wybranego profilu: pielęgniarstwo, ratownictwo medyczne, fizjoterapia, kosmetyka

Czesne dla uczniów klas pierwszych na rok szkolny 2024/2025 wynosi 350 zł płatne do 10 każdego miesiąca.
W tytule przelewu prosimy wpisywać imię i nazwisko ucznia/uczennicy oraz klasę.

Warunki rekrutacji

Kandydaci przyjmowani są na podstawie ocen znajdujących na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej. Rekrutacja w naszej szkole odbywa się niezależnie od naboru w szkołach publicznych.

Ze względu na to, że rodzic zawiera umowę o naukę z Akademickim Medycznym Liceum Ogólnokształcącym  jego obecność jest niezbędna w momencie przyjmowania dziecka do szkoły.

Kandydaci ubiegający się o przyjęcie powinni złożyć następujące dokumenty:

• podanie (druk do pobrania w sekretariacie oraz na stronie internetowej)
  • 2 zdjęcia
  • świadectwo ukończenia szkoły podstawowej
  • zaświadczenie o egzaminie OKE

Kandydaci zagraniczni ubiegający się o przyjęcie powinni złożyć następujące dokumenty:

• podanie (druk do pobrania w sekretariacie oraz na stronie internetowej)
  • 2 zdjęcia
  • świadectwo ukończenia szkoły podstawowej lub jego zagraniczny odpowiednik wraz z oryginalnym tłumaczeniem przez polskiego tłumacza przysięgłego
  • dokument do okazania: paszport, karta pobytu, karta Polaka lub inny dokument uprawniający do przebywania dziecka na terenie Polski,
  • jeśli kandydat posiada nr PESEL – dokument nadania

Dokumenty należy składać w sekretariacie szkoły od poniedziałku do piątku w godzinach: 08.00-16.00