• absolwent może kontynuować naukę na uczelniach wyższych lub wybranych szkołach policealnych

• biologia
  • chemia

• kosmetologia
  • masaż
  • podstawy anatomii i dermatologii

Klasa o profilu kosmetycznym skierowana jest do uczniów wiążących swoją przyszłość zawodowa z kosmetologią. Po ukończeniu szkoły uczeń będzie przygotowany do współpracy z organizacjami zajmującymi się promocją zdrowia, kosmetologią. W trakcie trwania nauki oferujemy naszym podopiecznym zajęcia szkoleniowe i ćwiczeniowe, spotkania ze specjalistami z zakresu kosmetologii, anatomii i dermatologii. Dodatkowym przedmiotem jest masaż, na którym przybliżymy pracę kosmetyczki, w której wykorzystywany jest masaż ręczny i z przyrządami (gorące kamienie, banka chińska czy stemple)  uczeń pozna podstawy masażu twarzy i masażu ciała: ujędrniających i modelujących ciało.