Matura i przygotowanie do studiów medycznych

Klasy o profilach: Ratownictwo medyczne, Pielęgniarstwo, Fizjoterapia, Kosmetyka.
Wykwalifikowana kadra.
Bogate wyposażenie i profesjonalne zaplecze.

teacher.png

O Akademickim Medycznym Liceum Ogólnokształcącym w Białymstoku

ALM.jpg

Akademickie Medyczne Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku to szkoła założona z myślą o uczniach, którzy marzą o studiowaniu wszystkich nauk medycznych: medycyny, pielęgniarstwa, fizjoterapii, farmacji, ratownictwa medycznego, diagnostyki medycznej itp. Szkoła powstała przy Wyższej Szkoły Medycznej, co gwarantuje akademicki poziom wykładanej wiedzy i doskonałe przygotowanie przyszłych studentów na wszystkie uniwersytety medyczne.

W Akademickim Medycznym Liceum Ogólnokształcącym są realizowane przedmioty teoretyczne i praktyczne. Zajęcia odbywają się w salach dydaktycznych oraz w pracowniach biotechnologicznych i laboratoriach Wyższej Szkoły Medycznej w celu uzyskania jak najwyższego poziomu nauczania. Uczniowie mają możliwość poszerzania swojej wiedzy na dodatkowych godzinach z biologii i chemii na poziomie przygotowującym do studiów medycznych, prowadzonych przez wysoko kwalifikowaną kadrę pedagogiczną, w tym wykładowców akademickich, rozszerzony program języka angielskiego - w tym języka angielskiego medycznego, zajęcia z biotechnologii i ćwiczenia laboratoryjne oraz kurs ratownictwa dla wszystkich uczniów.

 

Akademickie Medyczne Liceum Ogólnokształcące przyjmuje już podania na rok szkolny 2021/2022 do klasy pierwszej na następujące profile:

- ratownictwo medyczne
- pielęgniarstwo
- fizjoterapia
- kosmetyka

Zapraszamy do kontaktu: lo.med@wsmed.pl; telefon (85) 749 94 46

Fanpage: Akademickie Medyczne Liceum - klasy medyczne

AMLO w Białymstoku

Akademickie Medyczne Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku to szkoła założona z myślą o uczniach, którzy marzą o studiowaniu wszystkich nauk medycznych: medycyny, pielęgniarstwa, fizjoterapii, farmacji, ratownictwa medycznego, diagnostyki medycznej itp.

Szybki kontakt

Sekretariat szkoły:

tel. (85) 749 94 46, 609 111 866

poniedziałek - piątek

w godz. 08.00 - 16.00

Email: lo.med@wsmed.pl

Search

Ta strona używa plików cookies. Przeglądając stronę wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności