Kandydaci ubiegający się o przyjęcie powinni złożyć następujące dokumenty:

• podanie (druk do pobrania w sekretariacie oraz na stronie internetowej)
  • 2 zdjęcia
  • karta zdrowia
  • zaświadczenie o egzaminie OKE
  • świadectwo ukończenia gimnazjum / szkoły podstawowej

Druk podania do pobrania tutaj:

Dokumenty należy składać w sekretariacie szkoły w godzinach:  08.00-16.00

Siedziba szkoły: ul. Krakowska 9,  15-875 Białystok

Kontakt:

tel. 85 749 94 46

UWAGA - Szanowni Państwo,
Informujemy, iż osoby, które zostaną przyjęte do szkoły, do klasy pierwszej AMLO, na rok szkolny 2019/2020 i dostarczą oryginały dokumentów tj., zaświadczenie o zdanym egzaminie z OKE oraz świadectwo ukończenia gimnazjum/ szkoły podstawowej, zostaną dodane do grupy na facebooku: AMLO - Tablica ogłoszeń. Na tablicy tej będą zamieszczane aktualne informacje dotyczące szkoły.