Administratorem danych osobowych Akademickiego Medycznego Liceum Ogólnokształcącego z siedzibą w Białymstoku przy ul.Krakowskiej 9 NIP: 542-323-92-25 REGON: 200765386 jest Technikum Usług Fryzjerskich „DEHAG extra”  z siedzibą w Białymstoku przy ul.Krakowskiej 9 NIP: 542-195-42-83 REGON: 200727842.

Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z ROZPORZĄDZENIEM PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

W sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) wyłącznie w celu świadczenia usług edukacyjnych.

Każdej osobie przysługuje prawo do wglądu do swoich danych oraz ich korygowania, prawo do usunięcia danych oraz prawo do przeniesienia danych.

Kontakt do inspektora danych osobowych:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

UWAGA !!! - Sobotnie zajęcia dla gimnazjalistów w dniu 28 kwietnia 2018 są odwołane.

Przepraszamy.

Gimnazjalistów, którzy chcieliby uczyć się w klasie policyjnej w naszej szkole zapraszamy na wspólne zajęcia z nami w Komendzie Miejskiej  Policji w Białymstoku.

W dniu 21 marca 2018r. zostanie  zorganizowany Dzień Otwarty naszej Szkoły. Poniżej Harmonogram dnia otwartego.

15 czerwca 2018 ( piątek)  w godz. 10.00 do 15.00 na terenie Wyższej Szkoły Medycznej w Białymstoku ul. Krakowska 9  odbędą się Dni Otwarte Akademickiej Policealnej Szkoły Medycznej.

Podlaska Policja rozpoczyna nabór. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Szczegóły ....

W dniu 3 marca 2018 (sobota)  w o godz.10.00  naszej szkole odbędzie się pokaz służb policyjnych..

Serdecznie zapraszamy do udziału w cyklu bezpłatnych zajęć dla uczniów gimnazjów zainteresowanych rozwijaniem praktycznej wiedzy dotyczącej dziedziny chemii, ratownictwa medycznego oraz służb mundurowych.

Od nowego roku szkolnego 2018/2019  w ofercie szkoły będzie nauka języka hiszpańskiego. Zajęcia będą przeprowadzone w formie dodatkowych lekcji.

Akademickie Medyczne Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku to szkoła założona z myślą o uczniach, którzy marzą o studiowaniu wszystkich nauk medycznych: medycyny, pielęgniarstwa, fizjoterapii, farmacji, ratownictwa medycznego, diagnostyki medycznej itp. oraz kierunkach wojskowych i policyjnych takich jak: służby mundurowe, bezpieczeństwo wewnętrzne, obronność, kryminologia, prawo itp.

© 2016 Akademickie Medyczne Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku. Projekt i wykonanie fotogazetka.eu