W dniu 21 marca 2017r został zorganizowany Dzień Otwarty naszej Szkoły.

Przybyli goście mieli niepowtarzalną okazję zwiedzić szkołę, jej pracownie i wyposażenie, zapoznać się ze sprzętem medycznym, poznać kadrę pedagogiczną. Na gimnazjalistów odwiedzających w tym dniu szkołę czekało wiele atrakcji.

Uczniowie mogli wziąć udział w specjalnie przygotowanych na tą okazję zajęciach językowych, przyjrzeć się ciekawym doświadczeniom chemicznym, czy też uczestniczyć w pokazie z pierwszej pomocy przygotowanym przez ratowników medycznych z Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Białymstoku i absolwentów Wyższej Szkoły Medycznej.

lo1

lo2