W dniu 21 marca 2017r został zorganizowany Dzień Otwarty naszej Szkoły.

Przybyli goście mieli niepowtarzalną okazję zwiedzić szkołę, jej pracownie i wyposażenie, zapoznać się ze sprzętem medycznym, poznać kadrę pedagogiczną. Na gimnazjalistów odwiedzających w tym dniu szkołę czekało wiele atrakcji.

Uczniowie mogli wziąć udział w specjalnie przygotowanych na tą okazję zajęciach językowych, przyjrzeć się ciekawym doświadczeniom chemicznym, czy też uczestniczyć w pokazie z pierwszej pomocy przygotowanym przez ratowników medycznych z Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Białymstoku i absolwentów Wyższej Szkoły Medycznej.

Galeria

 

lo1

lo1

lo2

lo2

lo3

lo3

lo4

lo4

lo5

lo5

lo6

lo6

lo7

lo7

lo8

lo8

lo9

lo9

lo10

lo10

lo11

lo11

lo12

lo12

 

AMLO w Białymstoku

Akademickie Medyczne Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku to szkoła założona z myślą o uczniach, którzy marzą o studiowaniu wszystkich nauk medycznych: medycyny, pielęgniarstwa, fizjoterapii, farmacji, ratownictwa medycznego, diagnostyki medycznej itp.

Szybki kontakt

Sekretariat szkoły:

tel. (85) 749 94 46, 609 111 866

poniedziałek - piątek

w godz. 08.00 - 16.00

Email: lo.med@wsmed.pl

© 2016 Akademickie Medyczne Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku. Projekt i wykonanie: web4net.eu 

Search

Ta strona używa plików cookies. Przeglądając stronę wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności