W dniu 3 marca 2018 (sobota)  w o godz.10.00  naszej szkole odbędzie się pokaz służb policyjnych..

Funkcjonariusze zaprezentują pokaz taktyki i interwencji w wykonaniu Funkcjonariuszy Komendy Wojewódzkiej Policji. Funkcjonariusze udostępnią  sprzęt policyjny, opowiedzą o technikach pirotechnicznych , przybliżą codzienną pracę policjanta. Będziemy gościć także przewodnika z psem, który wykaże się swoimi umiejętnościami.
Serdecznie zapraszamy:-)

 

AMLO w Białymstoku

Akademickie Medyczne Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku to szkoła założona z myślą o uczniach, którzy marzą o studiowaniu wszystkich nauk medycznych: medycyny, pielęgniarstwa, fizjoterapii, farmacji, ratownictwa medycznego, diagnostyki medycznej itp.

Szybki kontakt

Sekretariat szkoły:

tel. (85) 749 94 46, 609 111 866

poniedziałek - piątek

w godz. 08.00 - 16.00

Email: lo.med@wsmed.pl

© 2016 Akademickie Medyczne Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku. Projekt i wykonanie: web4net.eu 

Search

Ta strona używa plików cookies. Przeglądając stronę wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności