Serdecznie zapraszamy do udziału w cyklu bezpłatnych zajęć dla uczniów gimnazjów zainteresowanych rozwijaniem praktycznej wiedzy dotyczącej dziedziny chemii, ratownictwa medycznego oraz służb mundurowych.

W ramach spotkań młodzież będzie mogła zapoznać się z:

  • pracą w laboratorium chemicznym,
  • pracą ratownika medycznego,
  • pracą służb mundurowych.

Na pierwsze zajęcia zapraszamy wszystkich chętnych w sobotę 10.02.2018 r. o godz. 10 do Akademickiego Medycznego Liceum Ogólnokształcącego przy ulicy Krakowskiej 9. Spotkanie rozpocznie się w sali 216. Zajęcia trwać będą do godz. 14.00.  Szczegółowy grafik terminów i rodzaj zajęć znajduje się na stronie internetowej

Harmonogram zajęć

UWAGA !!! - Sobotnie zajęcia dla gimnazjalistów 28 kwietnia 2018 są odwołane. Przepraszamy.

Program cyklu zajęć laboratoryjnych

AMLO w Białymstoku

Akademickie Medyczne Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku to szkoła założona z myślą o uczniach, którzy marzą o studiowaniu wszystkich nauk medycznych: medycyny, pielęgniarstwa, fizjoterapii, farmacji, ratownictwa medycznego, diagnostyki medycznej itp.

Szybki kontakt

Sekretariat szkoły:

tel. (85) 749 94 46, 609 111 866

poniedziałek - piątek

w godz. 08.00 - 16.00

Email: lo.med@wsmed.pl

© 2016 Akademickie Medyczne Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku. Projekt i wykonanie: web4net.eu 

Search

Ta strona używa plików cookies. Przeglądając stronę wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności